Kişisel Gelişim Kursu

Kişisel Gelişim Kursu
1,000.00₺ 750.00₺
6 öğrencileri

Kişisel Gelişim Kursu Son Başvuru İçin Kalan Süre:

[wpcdt-countdown id=”2943″]

Kişisel Gelişim Kursu

Kendinizi ne kadar tanıyorsunuz? İş ve özel hayatınızda sorunlarınız olduğunda nasıl çözümlüyorsunuz? Bulduğunuz çözüm yolları başkalarına zarar veriyor mu? En önemlisi elde ettiğiniz sonuçlar sizi tatmin ediyor mu? Kendinizi hiç kalabalıklar içinde yalnız hissettiniz mi? Dışarıya gülümsüyor, yalnız kaldığınızda ise ağlamak ya da çığlık atmak mı istiyorsunuz? Kişisel Gelişim Kursu bu sorularınıza cevap verebilir.

Mutluluğun resmi nedir? Hayallerinizi yaşayabiliyor musunuz? İstediğiniz işi mi yapıyorsunuz? Strese kapıldığınızda ne yapıyorsunuz? Hedeflerinizi gerçekleştirmek çok uzaklarda mı görünüyor? Her şey yolunda gibi görünmesine rağmen bir boşluk duygusu içinde olduğunuzu hissettiğiniz oldu mu? İnsanlarla doğru iletişim kurduğunuzu düşünüyor musunuz? Yolun başı ve sonu neresi sizce?

Yukarıdaki sorularda size tanıdık gelenler varsa kişisel gelişim eğitimi almanın tam zamanı demektir! Her türlü yaş grubuna göre hazırlanmış; yüz yüze veya video seçenekleri bulunan eğitimlerimiz, sektörün başarılı Davranış Bilimleri uzmanları tarafından verilmektedir.

Kursun Süresi:

Kurs programının süresi; günde en fazla 8 ders saati uygulanacak şekilde toplam 40 ders saatidir. Sürelerin konulara göre dağılımı aşağıdaki tabloda verilmiştir.

Kursun Amacı:

Kişisel Gelişim kursunu bitiren kursiyerin;

1. Bedensel, zihinsel ve ruhsal özelliklerinizle birlikte, kendini tanıyıp kendini geliştirme ilkelerini öğrenerek kişisel gelişimine ilişkin karar alabilme, uygulayabilme ve sonuçlandırabilme becerisini kazanması,
2. İletişim süreci içinde iş, sosyal ve kültürel hayatında iletişim araçlarını kullanarak etkili iletişim kurması,
3. Girişimci iş fikirleri ortaya koyarak, kendine uygun iş fikrini hayata geçirebilmesi ve meslekte kendini geliştirmek için gerekli planlamayı yapabilmesi, amaçlanmaktadır.

Öğrenim Kazanımları:

* Bedensel Özellikler
* Zihinsel Özellikler
* Ruhsal Özellikler
* Kendini Tanıma
* Kendini Geliştirme
* Etkin Problem Çözmek ve Proje Geliştirme
* İletişim, Sunum ve İkna Becerileri
* Zamanı Verimli Kullanmak
* Stres Yönetimi
* Kişisel Motivasyon
* İş Hayatında İletişim ve Sosyal Uyum
* İş Hayatında Mesleki Becerileri Geliştirme

Kursa Kimler Katılabilir?

Okur-yazar olmak şartı kursumuza katılmak için yeterlidir.

Program Bitiminde Alınacak Sertifika Hakkında

Katılacağınız Kişisel Gelişim Kursu bitirme sınavından sonra alacağınız belge Milli Eğitim Bakanlığı onaylı kurs bitirme belgesi olduğu için tüm Türkiye’de ve ömür boyu geçerlidir. Merkezimizde yaptığımız bitirme sınavında başarılı olan kursiyerlere sertifika teslimimiz 10 iş gününü aşmamaktadır. Özel kurumların ve devlet kurumlarının kabul etmesi zorunludur. Ayrıca yurt dışında geçerliliği bulunmaktadır. Kursa kayıt sırasında yurt dışında da kullanmak istediğinizi belirtmeniz durumunda kurumumuz aracılığı ile gerekli tüm işlemler tarafımızdan yapılacaktır.

Kursa Kayıt Yaptırıldığında Uzaktan Eğitim Sisteminin Kullanılması için

Sistemin Kullanılması İçin Kullanım Kılavuzunu Buradan İndirebilirsiniz.