Hakkımızda

ÖZEL ANKARA BİR UZAKTAN ÖĞRETİM KURSU

 

NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ ?

BİZ KİMİZ?

20 yıllık sektör deneyimimizle Özel Ankara Bir Uzaktan Eğitim Kurumları olarak; dinamik, genç ve alanında uzman eğitmen kadromuzla, sonuca odaklanarak kişileri gelmek istedikleri noktalara getirmeyi hedefliyoruz. Eğitimlerimiz sonucunda ölçme ve değerlendirmeleri yapıp, bireylere kariyer yolculuklarında kılavuzluk ediyoruz. Kişilere bir alanda uzmanlaşmanın yanında, mesleki becerilerini geliştirebilecek ve kişisel gelişimine katkıda bulunacak Eğitim Programları düzenlemeye devam ediyoruz. Kurumsal Eğitim Çözümlerimizle, Devlet kurumu ve özel şirketlerin çalışanlarına yönelik eğitim programları düzenliyoruz. Performans beklentisi kadar bireylere değer vererek eğitim ve gelişimlerine katkıda bulunan tüm kurumlara teşekkür ederiz.

Alınan tüm eğitimlerle ilgili uzmanlarımız tarafından kişilere özel danışmanlık hizmeti verilmektedir. Birebir özel ders talepleri, danışmanlık, rehberlik talepleri kişiye özel gün ve saatlerde alanında uzman sektör çalışanları veya akademisyenler ile ayarlanabilmektedir. Kişisel gelişime önem vermek bize göre toplumsal duyarlılığın da bir parçasıdır.

Yasal Temelimiz: Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı kısa süreli ve kademeli eğitim uygulayarak ekonomimizin gelişmesi doğrultusunda ve istihdam politikasına uygun meslekleri edinmelerini sağlayan imkanlar hazırlamak.

Bireylerin ihtiyaçları doğrultusunda MEB sertifikası, üniversite sertifikası veya kurum katılım belgesi düzenlenmektedir.

Hizmet Alanımız: Eğitim hizmetini ve düşünceyi kullanan ve yararlanan kursiyerlerin memnuniyetinin hedeflenmesini sağlamak.

Misyonumuz: Kariyer planlarıyla kursiyerlerimizi tam donanımlı iş hayatına hazırlayarak, onları kişisel ve toplumsal hedeflere sahip, aranan, tercih edilen bireylere dönüştürmeyi hedefliyoruz.

Vizyonumuz: Çağımızın bilimsel ve teknolojik gelişmelerine açık, kendine güvenen duyarlı ve saygılı nesiller yetiştirmeyi hedefliyoruz.

Bizimle İletişime Geçin

    Hangi Eğitim Hakkında Bilgi Almak İstediğinizi Seçiniz...


    İletişim Bilgilerimiz